119

„Usiądź na chwilę i posłuchaj ze mną. Svo Hljott. Nie bój się bestii, ona nie istnieje. Ty! Ty! Nikt nie skrada się by wbić się w Twoje plecy, bestia nie istnieje. Te ślepia to tylko robaczki świętojańskie, nie oczy wilka. To tylko dwa światła,które lecą tu by oświetlić drogę. Tak łatwo zgubić się wśród alegorycznych drzew. Tobie! Tobie! Tobie! Dopóki istniejesz i dopóki tylko chcesz istnieć. Dokąd tylko zechcesz pójść. Poznałem wszystkie języki świata które szepczą o Tobie. Posłuchaj…”

Tobie! Tobie ! Tobie!
………..
Dopóki istniejesz.

A w zasadzie dopóki istnieję ja…

Jeden komentarz do “119

  1. to zabawne że dla poszczególnych osób istniejesz tylko tyle ile one sobie tego życzą,tak długo jak cie potrzebują, bez względu na faktyczny czas twojego istnienia, bez względu na wszystko. może gdyby każdy miał na czole napisane kiedy umrze inaczej by się wszyscy traktowali, a tak wszyscy trwają w przekonaniu wieczności drugiej osoby. ” to pierwszy dzień końca mojego życia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>